Adsız-2

ReSound ENZO 3D

Her türlü ortamda daha berrak işitme olanağı, hem de dünyanın neresinde olursanız olun. ReSound ENZO 3D ileri ve çok ileri derecede işitme kayıplılar için bağlantı, netlik ve işitmede kolaylık sağlar. Kullanıcıların nerede olduğu önemli olmaksızın ReSound ENZO 3D onlara günlük yaşantılarında sesleri ve konuşmaları kolayca anlamalarına yardımcı olur.

İşitme cihazı kullanıcısının bulunduğu ortamlar sürekli değişmektedir. ReSound ENZO 3D teknolojisi her ortama otomatik olarak adaptasyon sağlarken bazen daha fazla kontrol gerekebilir. Yeni ReSound Smart 3D app ile kullanıcılar tek dokunuşla hızlı tuşlar ya da Sound Enhancer (Ses İyileştirici) yoluyla daha çok ayar ve daha çok kişiselleştirme olanağı elde eder.

Kullanıcılar geo-tag (konum etiketi) ayarlarıyla herhangi bir ortama özgü bir sık kullanılan program yapabilir. Böylelikle o ortama her gittiğinde bu programa otomatik geçiş yapılır.

Tüm parçalar suya,kulak kirine ve toza karşı koruyucu iSolate nanotech ile kaplanmıştır; çünkü akıllı tasarımımız ve iSolate nanotech kaplama iç devreleri korur. ReSound ENZO 3D işitme cihazları toz ve su direnci için IP58 standartlarında test edilmiştir.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *