HAKKIMIZDA

Sağlık sektöründeki 22 yıllık tecrübemiz ile SES-TEK İşitme Cihazları olarak Eskişehir ve Afyon şubelerimiz ile işitme sektörü ile ilgili tüm bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ile sizlere daima kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir hizmet sunmayı öncelik edinirken işitme cihazı kullanıcılarımız ile belli periyotlarda iletişime geçerek memnuniyeti değerlendirmekte ve talepleriniz doğrultusunda kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Eskişehir ve Afyon şubelerimiz ile SES-TEK İşitme cihazları ailesi olarak hasta memnuniyeti en önemli kurum felsefemizdir.

 

Siz değerli misafirlerimizi “işitme kaybı nedir?”, “İşitme cihazı ne işe yarar?”  “Benim için hangi tip işitme cihazı uygundur?” gibi işitme kaybı ve işitme cihazları ile ilgili bütün sorularınızı cevaplamak için kliniğimize bekliyoruz. SES-TEK İşitme Cihazları’na gelerek ücretsiz olarak işitme testi yaptırıp uzman ekibimiz tarafından işitme kaybınıza en uygun işitme cihazı denemesini yapabilirsiniz.

hakkimizda-1
hakkimizda-2
profesyonel_hizmet

NEDEN SES-TEK ?

Profesyonel Hizmet

İşitme cihazı kullanıcı adaylarımızın işitme kayıpları, yaşam standartları ve yaşlarına en uygun işitme cihazını belirleyebilmek için bayisi olduğumuz Audio Service, Hansaton, Resound ve interton gibi dünya markaları başta olmak üzere sektörel bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

İşitme cihazı uygulamasından sonra periyodik takip randevuları vererek, cihazınızdan en üst düzeyde fayda sağlayabilmeniz için kullandığınız süre boyunca tespit ettiğimiz yeni ayar ihtiyaçlarınıza göre cihazınızın ayarlarını güncelliyoruz.

Bütün kontrolleri sağlayıp adaptasyon sürecini başarı ile atlattıktan sonra bir kahvemizi içmeye bekliyor ve her işitme cihazı kullanıcımız ile daha da büyüyen bir aile olmaktan ‘’Mutluluk Duyuyoruz.’’

İşitme sağlığınızı en az sizin kadar düşünen ve dünya markaları olan işitme cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Shopping Basket