Tv Bağlantı Aksesuarı

TV’leri ve stereo sistemleri gibi diğer ses aygıtlarını işitme cihazlarına bağlamayı kolaylaştırır.Kullanıcılar TV Connector 15 metre uzaktayken filmler izleyebilir ve müzik dinleyebilirken olağanüstü bir binaural işitme deneyiminin tadını çıkarır.

TV Connector üzerinde bir açma / kapama düğmesi ve doğrudan üzerinde ses düzeyi kontrolü bulunurBöylece kullanıcılar bulundukları yerlerden hızlı ve kolay bir şekilde ayarlama yapabilir.

hansaton_tv_baglantisi

Uzaktan Kumanda

hansaton_akilli_uzaktan_kumanda

Yeni uzaktan kumanda daha kolay kullanımiçin tasarlanmıştır.Büyük ve net olarak etiketlenmiş düğmeler ses düzeyini ayarlamayı çok kolaylaştırır. Dinleme ortamına göre işitme programı da bu cihaz kullanılarak kolayca değiştirilebilir. İşitme cihazlarına dokunmadan veya akıllı telefonlarını çıkarmadan parmaklarının ucunda kontrol isteyenler için idealdir.

Bu cihaz, EXCITE Pro serisinde sunulan tüm teknoloji seviyeleriyle uyumludur.

Akıllı Mikrofon

hansaton_akilli_mikrofon

Optimize edilmiş tasarımı ve performansı ile akıllı mikrofon,entegre klipsi ile kullanıcının üzerine kolaylıkla takılabilir.Mükemmel ses kalitesine ve pil B performansına sahiptir.Tek tuşla kullanımı kolaydır ve konuşmayı  25 metre uzaklığa kadar işitme sistemlerine doğrudan iletir. Akustik açıdan zorlu koşullarda performans için tercih edilen üründür.

Uygulamalar

hansaton_uzaktan_aplikasyon_logo

Binaural sesli görüşme, görüntülü sohbet veya herhangi bir akıllı telefondan her iki işitme cihazına da müzik aktarımı – yeni Sound XC harici receiver sistemleri, Dijital dünyanın sunduğu tüm olanaklardan tam olarak yararlanmak için ses ve konuşma sinyalleri arasında ayrım yaparak ideal ses kalitesini sunar.Modern iletişimin tanımı budur.

EXCITE işitme sistemlerinin via app üzerinden kontrolü kolaydır. 

Akıllı telefonunuza HANSATON stream remote uygulamasını indirin.Apple App Store’da veya Google Play’de, ”HANSATON stream remote” arayın ve kurulumunu yapın.

Kablosuz Boyun Askısı

handsfree

uDirect3 uzaktan kumanda ,çeşitli aktivitelerde özellikle net, parazitsiz işitme deneyimleri sağlar.İşitme sistemleriniz ile cep  telefonu, televizyon ,FM radyo veya mp3 çalar arasında kablolu veya kablosuz bağlantılar oluşturarak net, parazitsiz dinleme keyfi sağlar.uDirect3 ayrıca küçük hacmi ile kolay ve göze çarpmayan bir kullanım için idealdir.Özel olarak tasarlanmış boyun askımızla uDirect3 ‘ü boynunuza asmanız kullanım için yeterlidir.

Shopping Basket